"Policyjna opowieść", cz.1 - M1114 Frag 5 ANP - Bro/Aca

Moderator: kubisz

Re: "Policyjna opowieść", cz.1 - M1114 Frag 5 ANP - Bro/Aca

Postprzez JUAN C. » 07 wrz 2011, 13:06

You do not need Kubisz excuses, your Humvee even painted to brush is very well and you know it. ;)
When a person goes to a Grand Museum of Art, does not put the noses stuck to the linen cloth; we can all find flaws and imperfections if you look up close, still more through the screen of a computer with the reality greatly increased,even in front of a Work of Art of a great painter!. :shock: :?:
I do not want to hear about contests or "Super-Mega-Judges" that they analyze with magnifying glass the works of other companions and give scores as in the Song Festival Eurovision. :kurde: :bad:
I have very clear that this is a hobby, not a struggle of "Egos". (Ego)
I do not want to know nothing about of counters of screws and panzercoñas, is not my war. :bad:
___________________________________________________________________________________________________________________________
Kubisz, nie musisz się usprawiedliwiać, Twoje Humvee nawet pomalowane pędzlem są bardzo dobre i dobrze o tym wiesz. ;)
Kiedy ktoś idzie do muzeum sztuki, nie przykłada nosa do płótna; można znaleźć usterki i niedoskonałości z bliższej odległości, jeszcze więcej na ekranie monitora kiedy są bardzo powiększone, nawet na dziele sztuki wielkiego malarza!.
:shock: :?:
Nie chcę słyszeć o konkursie "Super-Mega-Sędziów", którzy analizują wszystko ze szkłem powiększającym i dają wyniki jak na konkursie Eurowizji :kurde: :bad:
Wiem doskonale, że to jest hobby, a nie walka na "Ego".
Nie chcę mieć nic wspólnego z liczeniem śrubek i panzercoñas, to nie moja wojna. :bad:

:piwo:
Do what you can with what you have where you are.
JUAN C.

Postprzez tomcat28 » 09 wrz 2011, 16:34

Jak zawsze, model bardzo fajny :gut: Ja coś ostatnio mam niemoc twórczą, ale postaram się z tym powalczyć trochę. Czekam z niecierpliwością na następne.
tomcat28

Postprzez Zderzak » 09 wrz 2011, 21:01

Nie wiem czy to wina tego, że musiałeś bardzo mocno namęczyć się przy matowieniu, ale zwłaszcza na poziomych powierzchniach widać smugi pędzla, albo nierówności, albo różnicę powłoki lakieru (mat-połysk). Z czystej ciekawości, ile dałeś warstw bezbarwnego?
Wash mógłby być mocniejszy, bo wydaje mi się że jest, jednak w zasadzie poza "byciem" nie czyni nic innego ;) Fajnie przykurzyłeś model, to mi się podoba. Podoba mi się też sam wybór malowania, wersji itd. Dzięki temu pojazd jest dość oryginalny i bardzo ciekawy.

Ogólnie kolejny udany Humvee, choć jednak trochę odstaje od tych najlepszych. No ale nie każdy model musi być idealny itd. Zwłaszcza, że zrobiłeś go bardzo szybko, a z efektu końcowego możesz być dumny. To co wytknąłem może przyda się w kolejnym modelu, w każdym razie przynajmniej wiesz, że nie zachwalam "sztucznie" Twojego dzieła.

Good work :piwo:
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 10 wrz 2011, 08:46

Zderzak napisał(a):przynajmniej wiesz, że nie zachwalam "sztucznie" Twojego dzieła.

I właśnie o to mi chodziło :piwo:

Zderzak napisał(a):musiałeś bardzo mocno namęczyć się przy matowieniu, ale zwłaszcza na poziomych powierzchniach widać smugi pędzla, albo nierówności, albo różnicę powłoki lakieru (mat-połysk). Z czystej ciekawości, ile dałeś warstw bezbarwnego?

Owszem, smugi są trochę widoczne, ale jak wspomniałem - w stopniu dopuszczalnym przeze mnie ;) Różnicy mat-połysk nie ma, dwie warstwy lakieru matowego zmieszanego z odrobiną lakieru błyszczącego dały taką powłokę, o jaką mi chodziło - czyli lekka satyna, tak jak to widać na zdjęciach oryginałów. Jednakże chyba przez mocno błyszczącą, a przez to bardzo "śliską" powierzchnię po kolorze właściwym, pojawiły się smugi widoczne nieco bardziej niż zwykle (czyli po matowieniu znacznie mniej błyszczącego sidoluksu).

Zderzak napisał(a):Wash mógłby być mocniejszy, bo wydaje mi się że jest, jednak w zasadzie poza "byciem" nie czyni nic innego

Wash oczywiście jest, stłumiony nieco przez kurzenie i zdjęcia, i jest raczej delikatny. Nie lubię mocnego washa, dlatego robię go z umiarem.

Dzięki za wszystkie opinie :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez kamil83 » 11 wrz 2011, 17:01

Kolejny świetny model. Rewelacja :piwo:
kamil83

Postprzez apache » 22 paź 2011, 14:53

Bardzo ładny model.
Podoba mi się w nim jego oryginalność.
I fajne lekkie przybrudzenie.O takim Humvee mogę tylko pomarzyć .
Tak jak pisałem model piękny i oryginalny .
Warsztat:
M1025 Humvee Trynka
apache

Postprzez kubisz » 25 lis 2011, 20:53

Dzięki za wszystkie opinie :piwo:

Przy okazji fotografowania kuwejckiego, także temu modelowi zrobiłem "nocną" sesję:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kubisz
Moderator

Postprzez JUAN C. » 25 lis 2011, 21:21

Kubisz: another one more for your great collection. :git:

This had already said before, if you want delete this comment, thank you.
:oops:

:piwo:
Do what you can with what you have where you are.
JUAN C.

Postprzez BaldPuma » 26 lis 2011, 20:01

:git:
ale nie rób nocnych sesji - to nie dziewczyna :rotfl:
but do not do night sessions - it's not a girl :rotfl:
BaldPuma

Postprzez piotrek1971 » 29 lis 2011, 17:56

W moim rankingu policyjnej trylogii wygrał ten model.Pewnie dlatego,że podobają mi się modele brudzone czego w Twoim wykonaniu raczej się nie spodziewałem.
Napiszę hurtowo,cała trylogia to kolorowy zawrót głowy. :git:
In my "police trilogy" ranking this model won, maybe because I mostly like dirty models which I didn't expect in your realization.
I will write collectively, the whole Trilogy is a colorful, wonderful and fun thing.
:git:
piotrek1971

Poprzednia strona

Powrót do Galeria