Libański M998A1 Academy

Moderator: kubisz

Libański M998A1 Academy

Postprzez makinen » 05 sie 2012, 09:57

Na usilną prośbę Kubisza wrzucam zdjęcia, choć oglądać nie ma zbytnio co ;) . Model kupiłem skelejony jako cargo (wraz z M1025). Pomalowany był dziwną zielenią i zapakowany beczkami na pace. Zaliczył kąpiel w KRECIE, ale ingerencji w środek już niestety nie dało się zrobic, tak więc odpadła możliwość odklejenia drzwi. Dorobiłem pałąki i plandekę, pobawiłem się zabawowo w pixele i powstało małe libańskie SF. Jest to z pewnością wersja, którą chciałbym w przyszłości wykonać- pojazd komandosów marynarki. Pewnie bez plandeki, może z figurantami i inaczej pomalowanymi pixelami. Zobaczymy, jak tam nasz forumowy Dongfeng :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: Libański M998A1 Academy

Postprzez kubisz » 05 sie 2012, 11:41

makinen napisał(a):Na usilną prośbę Kubisza

Nawet byś się nie przyznawał, że trzeba było Cię usilnie prosić :twisted: ...

makinen napisał(a):oglądać nie ma zbytnio co

Zawsze jest co oglądać. Każda galeria jest cenna, nawet starszego, mniej udanego modelu. Widać, że obecne Humvee wychodzą Ci dużo lepiej, ale i ten jest całkiem do przyjęcia, choć błędów sporo ma (no ale sam o tym wiesz). Dobra wprawka przed następnym Libańczykiem (chociaż musisz opracować nową metodę na malowanie pikseli, te są z deka krzywe tu i tam). Ogólnie pochwalić należy za to, że z modelarskiego "złomu" zrobiłeś model, który można postawić na półce bez wstydu :git:

Wydaje mi się, że i przednia i tylna tablica rejestracyjna jest nie na tym rogu pojazdu, na którym być powinna.
kubisz
Moderator

Powrót do Galeria