Hamer Magen David IDF - Academy/Legend Productions/Eduard

Moderator: kubisz

Hamer Magen David IDF - Academy/Legend Productions/Eduard

Postprzez kubisz » 19 lut 2011, 12:49

Model przedstawia izraelską modyfikację wersji M997A2 HMMWV Maxi-Ambulance. Nie odzwierciedla konkretnego pojazdu, jest zbieraniną pomysłów z wielu zdjęć.
_________________________________________________________________________________________________________________________
The model depicts the Israeli modification of the M997A2 HMMWV Maxi-Ambulance version. It does not reflect a specific vehicle, is a jumble of ideas from multiple images.

Model-baza / Base model: Academy (1352) M997 Maxi-Ambulance,
Konwersja / Conversion set: Legend Productions (LF1126) IDF Humvee Ambulance Conversion Set,
Elementy fototrawione / PE parts: Eduard (35166) M-997 Ambulance,
Koła / Wheels: Blast Models (BL35027K) M1025 HUMVEE Wheels Aggressive pattern with new rim.

WARSZTAT

Nie podobał mi się chyba na każdym etapie malowania i "cieniowania", co było powodem braku warsztatowych aktualizacji z jego kończenia. Ale w rezultacie wyszło coś, co chyba większego wstydu nie przynosi, choć do końca zadowolony nie jestem. Cieszę się, że mam ten model za sobą...
_________________________________________________________________________________________________________________________
I didn't like it at, I think, every stage of painting and the "shading", which was the reason for the lack of updates from the workshop at its end. But the result came out something that probably does not bring more shame, though I'm not completely happy. I'm glad I have this model done already...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po obejrzeniu zdjęć stwierdzam jednak, że jest kilka miejsc do drobnych poprawek.
After seeing the pictures I say, however, that there are several places to minor improvements.
kubisz
Moderator

Re: Hamer Magen David IDF - Academy/Legend Productions/Eduard

Postprzez Lexx » 19 lut 2011, 12:53

Oj podoba się więc czepiać drobiazgow już się nie będę ;)
Lexx

Postprzez Ludlego » 19 lut 2011, 14:26

No model mi się bardzo podoba :git: :git:
Ludlego

Postprzez Zderzak » 19 lut 2011, 14:59

Wiesz sam, że kilka błędów się znalazło, kilka niedoróbek też, ale nie ma sensu się czepiać. Zdecydowanie jeden z Twoich lepszych modeli. No i bardzo podobają mi się czerwone akcenty na przodzie :piwo:
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez Tomek » 19 lut 2011, 15:41

Mnie się podoba. Sam bym chciał kiedyś zrobić model na tym poziomie.Uważam, że wcale nie odbiega od innych modeli.Super kalki, podejrzewam, że zostały zrobione na zamówienie.
Aliena nobis, nostra plus aliis placent ...
Tomek

Postprzez BaldPuma » 19 lut 2011, 16:03

:git:
BaldPuma

Postprzez kubisz » 19 lut 2011, 19:27

Dzięki za nadspodziewanie miłe opinie. Może z czasem sam przekonam się do tego modelu :git:
kubisz
Moderator

Postprzez Qdłaty » 19 lut 2011, 19:43

Gdyby nie to, ze zdjęcia robione na kartonie, można by powiedzieć, że wstawiłeś zdjęcia oryginału. :git: :piwo: Piękny model.
Qdłaty
Moderator

Postprzez tomcat28 » 19 lut 2011, 21:58

Chyba wszystko co można było powiedzieć zostało powiedziane, więc też nie będę oryginalny i powiem że super model. :git: :piwo: Jedynie czego mi brakuje, to zdjęcia wnętrza ciut bardziej wyostrzonego. Po za tym rewelka.
tomcat28

Postprzez Peter 1410 » 20 lut 2011, 01:28

Jakubie super model :git: (wiesz dobrze jak ta wersja mi się podoba)Model Twojego wykonania jest perfekcyjny :git: ,no i te kalkomanie (super).Będzie ozdobą Twojej kolekcji (który to już humvee,bo się pogubiłem?) Pozdrawiam.
Peter 1410

Następna strona

Powrót do Galeria