Diorama "Marine Expeditionary Force", Irak, M1114 UAH w/MAK

Moderator: kubisz

Diorama "Marine Expeditionary Force", Irak, M1114 UAH w/MAK

Postprzez kubisz » 24 kwi 2017, 18:42

WARSZTAT

Trochę ogólnych ujęć:
Obrazek
Obrazek

Trochę krajobrazów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trochę szczegółów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zrobiłem, jak umiałem. A że nie umiałem lepiej, jest jak jest. Wszystkim zaglądającym do warsztatu dziękuję za doping, nawet ten niewyrażony wpisami :piwo: Dziękuję też Kolegom, od których dostałem różne fanty do tej dioramy :piwo:
kubisz
Moderator

Re: Diorama "Marine Expeditionary Force", Irak, M1114 UAH w/

Postprzez makinen » 24 kwi 2017, 20:09

Obejrzałem 3 razy i pewnie jeszcze kilka razy zajrzę. Gratulacje przede wszystkim za ukończenie i to nawet w niezłym czasie. Ewidentne plusy, to
A. Sam humvee- swietnie wygląda. Bardzo mi sie podoba kolor kurzu na kołach, który stosujesz. Nie jest piaskowy, ale lekko szary. Dopracowany, kapitalny model.
B. Ilość szczegółów- tu można poszaleć. Fantastyczny śmietnik! (Kupiłem ten zestaw, wiec tez sie nacieszę). Dopracowanie chałupy z wnętrzami robi wrażenie.
C. Figuranci, choć z małym "ale". Trudny do pomalowania kamuflaż wyszedł na 80%. Chyba jednak nie zroznicowales wielkości plam pixeli. Większość jest tej samej wielkości, podczas, gdy w oryginale grupują się w większe skupiska. Jednakowoz brawo za cieniowanie i kolor oporządzenia.
D. Plus za "samoróbstwo budowlane"

Co mi niezbyt podchodzi- nadal masz zamiłowanie do sterylności. Z duża nieśmiałością brudzisz i kurzysz, choć już i tak jest postep :gut: . Znam koncepcję, która przedstawiłeś, ale i tak nie przemawia do mnie markiza nad sklepem, firanki i trochę czystość budynku. Człowiek sprzedawca chyba z innej bajki kulturowej ze swoim wyglądem na handlarza bananami raczej nie wyglada :D .

Całość jest świetna i należą sie wielkie gratulacje za pietyzm, klimat, szczegóły i samego humvee.

Nieśmiało zapytam...co następne? :jezyk: :jezyk: :jezyk:
makinen

Postprzez kubisz » 24 kwi 2017, 20:26

Dziękuję za dobre słowo :piwo: Może masz i trochę racji, ale przede wszystkim - jak już wspominałem w warsztacie - nie chciałem przesadzić. Poza tym wiadomo - na żywo jest to wszystko jednak nieco bardziej wyraziste.

makinen napisał(a):Nieśmiało zapytam...co następne? :jezyk: :jezyk: :jezyk:

Skończyć winietkę z M1151/SPARK i... emerytura :D
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 25 kwi 2017, 06:58

W szczegółach nie będę się rozpisywał, bo można pisać, pisać i pisać... Praca rewelacyjna, zarówno jeśli chodzi o rozmiar, wykonanie, detale i wszystko inne... Tak kompleksowo to chyba najlepsza praca na forum (choćby nawet ze względu na zagęszczenie detali i człowieka na centymetrze kwadratowym) :D
Podoba się bardzo - i tyle :gut:
kubisz napisał(a):Dziękuję za dobre słowo :piwo: Może masz i trochę racji, ale przede wszystkim - jak już wspominałem w warsztacie - nie chciałem przesadzić. Poza tym wiadomo - na żywo jest to wszystko jednak nieco bardziej wyraziste.

makinen napisał(a):Nieśmiało zapytam...co następne? :jezyk: :jezyk: :jezyk:

Skończyć winietkę z M1151/SPARK i... emerytura :D

Emerytura..? A nie machniesz Sobie M1167 z TOW, jak taki ładny wyjdzie lada moment..? Nie masz takiego w kolekcji... :jezyk:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez JUAN C. » 25 kwi 2017, 10:43

Since you began this diorama already I have commented to you that I like, also what I do not like, but in general lines it seems to me that you have obtained a great work with many details to observe seeing your photos.
Little more that to add to something that has been created by your good hands and by your imagination.
Simply congratulation one more time Kubisz. :gut:

:piwo:
[img]http://www.portierramaryaire.com/foro/download/file.php?avatar=283.gif[/img]
[b][url]https://plus.google.com/u/0/photos/105900469192553341559/albums[/url][/b]
JUAN C.

Postprzez kubisz » 25 kwi 2017, 16:20

Zapomniałem :oops: Dziękuję też pewnej Koleżance za pewien element dioramy :piwo:

maverick napisał(a):Tak kompleksowo to chyba najlepsza praca na forum (choćby nawet ze względu na zagęszczenie detali i człowieka na centymetrze kwadratowym)

Dzięki :!: Ale pamiętaj, że nie ilość się liczy, ale jakość :git: To moje to raczej największe, ale że najlepsze jakościowo, to chyba nie... Ale miło, że się podoba :D

maverick napisał(a):Emerytura..? A nie machniesz Sobie M1167 z TOW, jak taki ładny wyjdzie lada moment..? Nie masz takiego w kolekcji... :jezyk:

Kiedyś to bym czekał na wydanie tej konwersji i zamawiał od razu np. w LM. Teraz - letnio odnotowałem tylko fakt, a model chętnie obejrzę w Twoim wykonaniu :gut:

JUAN C. napisał(a):Simply congratulation one more time Kubisz.

Thanks Juan for all Your feedback during building this dio. And thanks a lot for kind words now :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez hovek88 » 26 kwi 2017, 21:25

O chłopie :salut:
Tak oglądałem te zdjęcia i poczułem powiew wiatru jak na firankę w oknie patrzyłem.

Piękna praca.
hovek88

Postprzez kubisz » 27 kwi 2017, 15:42

Dziękuję, Kolego :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez grzes430 » 30 kwi 2017, 10:34

Kuba wykonałeś genialną dioramę. Wielki szacunek, bo ilość włożonej pracy widać na każdym pojedynczym zdjęciu. Humvee świetnie wykończony, budynek to również coś cudownego.
Mam wielką nadzieję, że to nie jedna z ostatnich twoich prac, bo aż szkoda byłoby już nie oglądać nowych modeli od osoby z takim talentem. :gut:
Wielkie Brawa. :king:
grzes430

Re: Diorama "Marine Expeditionary Force", Irak - M1114 USMC

Postprzez BaldPuma » 30 kwi 2017, 14:41

Naoglądałem się ile czas pozwolił
Jednym słowem, SUPER
BaldPuma

Następna strona

Powrót do Galeria