M1151 CROWS II z trałem SPARK

Moderator: kubisz

M1151 CROWS II z trałem SPARK

Postprzez makinen » 29 kwi 2016, 08:51

Stare kotlety odgrzewane... Usunąłem zdjęcia samego humvee, który był tu roboczo. Teraz już całość. Wyszło dość sterylnie i może trzeba trochę kurzu tu i ówdzie podsypać...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: M1151 CROWS II z trałem SPARK

Postprzez makinen » 19 kwi 2020, 09:31

Nie pojawiło się w galeriach, bo zrobiłem edycję starego tematu. Tak wiec jest...
makinen

Postprzez kubisz » 19 kwi 2020, 09:49

No w końcu ;) Po prawie równo czterech latach...

Tak, kurz zdecydowanie by się przydał. Stonowałby trochę ten mocny wash na Humvee (coś o tym wiem :) ) i mocną czerń fartuchów trału. Kurzem i namalowaniem linii mógłbyś też urozmaicić monotonię asfaltu (choć teraz pewnie za późno, bo wszystko do niego poprzyklejane).

Ogólnie i w szczegółach całość bardzo mi się podoba :git: Kompozycja i wykonanie, śmietnik poza jezdnią, figurki - same plusy. Nie zapomniałeś o takich detalach jak np. kabelki do reflektorów trału i do wyrzutników granatów dymnych :git: Choć zapinki maski znowu chyba wiszą w powietrzu. No ale trzeba wybaczyć, cztery lata temu jeszcze tego nie pilnowałeś :jezyk:

Oprócz kurzu na Humvee brakuje mi tylko zbliżenia na któregoś wojaka - ciekaw jestem, jak Ci wyszedł kamuflaż munduru.
kubisz
Moderator

Postprzez kryspacz » 20 kwi 2020, 09:34

Scenka i zestaw bomba! (dosłownie i w przenośni ;) ) Ten trał to chyba straszna rzeźnia do złożenia?

Z ajabymów: jak wyżej, młotek trochę za czysty, natomiast asfalt złamałbym jakimiś białymi pasami na wysokości robota, na tak dużej powierzchni nieco monotonny, choć nie wiem, czy w Iraku malują rozdzielenie pasów?
kryspacz

Powrót do Galeria