Portugalski M1025A2 HMMWV - ISAF Afganistan - Academy

Moderator: kubisz

Portugalski M1025A2 HMMWV - ISAF Afganistan - Academy

Postprzez kubisz » 01 cze 2010, 07:00

Model przedstawia portugalską modyfikację wersji M1025A2 HMMWV Armament Carrier, używaną w Afganistanie w ramach misji ISAF. Prawdziwy pojazd ma opancerzenie produkowane przez izraelską firmę Plasan Sasa, ta sama firma robi opancerzenie dla izraelskiego Memugana. W modelu te elementy (boki, drzwi, dach i przednie okno) powstały od podstaw, podobnie jak wieża strzelca, tylny zderzak z mocowaniem koła zapasowego i kanistrów oraz inne drobiazgi zamontowane tu i tam. Do przebudowy wykorzystałem zestaw M1025 Armament Carrier z Academy.
Model na żywo wygląda dokładnie tak, jak tego oczekiwałem, miał być mocno zakurzony. Niestety jeszcze przy żadnym moim modelu nie było takiego spadku jego "jakości" na zdjęciach. No ale te fotki to najlepsze, na co mnie w tej chwili stać.
________________________________________________________________________________________________________________________
The model presents the Portuguese modification of M1025A2 HMMWV Armament Carrier version, used in Afghanistan within the ISAF mission. The real vehicle has armor manufactured by Israeli company Plasan Sasa, the same company makes armor for Israeli's Memugan. In the model these elements (sides, doors, roof and front window) was created from scratch, like the gunner tower, rear bumper with spare wheel and canisters mountings, and other little things here and there assembled. I used the M1025 Armament Carrier kit from Academy.
Live model looks exactly as I expected, was to be heavily dusty. Unfortunately in any of my model there were such decline in its "quality" at the pictures, as here. Well, but these pics are the best at what I stand at the moment.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze jedno zdjęcie - bez krat na drzwiach:
________________________________________________________________________________________________________________________
One picture more - without door bars:
Obrazek
kubisz
Moderator

Powrót do Galeria