1:48 Black Dog (T48058) Hamer Memugan IDF

Moderator: BaldPuma

1:48 Black Dog (T48058) Hamer Memugan IDF

Postprzez Marek44 » 02 sty 2012, 23:33

Producent: Black Dog
Numer i nazwa produktu: Black Dog T48058 IDF Uparmored Humvee conversion set
Skala: 1:48
Dostępność w Polsce: dostępny (M-zone, Jadar)
Cena: 101,70zl
Zawartość: żywiczna konwersja do modeli firmy Tamiya
Ocena: ? (1-6) - ze względu na pewne czynniki, wymienione poniżej, nie wystawiam temu zestawowi oceny

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Krótki opis wymyślony na poczekaniu, o godzinie 23:20 - Jakość części typowa dla Black Doga, bardzo dobre odlewy, przemyślane umiejscowienie kanałów wlewowych, mała ilość nadlewek. Blaszki, wykonane przez Haulera, też są na wysokim poziomie. Minusem jest natomiast mało czytelna instrukcja.

Dodatkowo chcę się podzielić pewnymi uwagami. Nie wiem, czy osoba pakująca była nachlana czy miała po prostu zły dzień, ale zdarzyła się pewna "niekonsekwencja" w pakowaniu. Mianowicie miałem zdublowane drzwi przednie, dodatkowy karabin, dodatkowy bęben wciągarki i dwie dodatkowe ramki z elementami do karabinu czy lusterkami. Brak natomiast jest klapy od bagażnika i elementów numer 36 i 37. Z tego powodu nie mogę wystawić oceny, dla tego zestawu, bowiem nie jest on zestawem kompletnym. Oprócz tego ukruszona jest jedna z futryn drzwi i to w sposób dość znaczący. O ile nigdy nie miałem duży zastrzeżeń do BD, to teraz jestem ciekaw, co spowodowało zaistniałą sytuację.
Ostatnio edytowano 24 mar 2013, 23:02 przez Marek44, łącznie edytowano 1 raz
Marek44

Re: 1:48 Black Dog (T48058) Hamer Memugan IDF

Postprzez kubisz » 03 sty 2012, 00:19

Kurczę, ale niefart z tym zestawem :cry: Będziesz to jakoś reklamował?
kubisz
Moderator

Powrót do Nowości i in-boxy